mycie włosów

Davines Heart of Glass: tajemnica zdrowych i pięknych blond włosów

Jesteś blondynką i poszukujesz dla siebie skutecznych kosmetyków do włosów? Poznaj linię Davines Heart of Glass, która została opracowana specjalnie z myślą o kobietach mających jasne włosy. Sprawdzamy produkty dostępne w linii Davines Heart of Glass, ich właściwości i efekty ich stosowania!

Linia dedykowana dla blondynek

Davines Heart of Glass to linia kosmetyków przeznaczona specjalnie dla blondynek. Ich włosy ze względu na swój jasny kolor wymagają odpowiednio dobranych produktów, dzięki którym można nadać im piękny blask, podkreślić ich barwę, ale jednocześnie wzmocnić je i odżywić.

Linia Heart of Glass opracowana przez Davines zawiera produkty dopasowane specjalnie do potrzeb blond włosów. Zawiera ona starannie dobrane substancje naturalne i syntetyczne, które razem pozwalają na uzyskanie znakomitych efektów pielęgnacji jasnych włosów.

4-stopniowa pielęgnacja

Seria Davines Heart of Glass obejmuje poniższe rodzaje produktów:
– Szampon wzmacniający do włosów blond,
– Odżywka wzmacniająca do włosów blond,
– Intensywna kuracja do włosów blond,
– Rozświetlający fluid termiczny do włosów blond.

Razem produkty te tworzą 4-stopniową pielęgnację, która pozwala na uzyskanie optymalnych rezultatów podczas każdego mycia oraz stylizacji włosów.

Inne publikacje  Problemy z przebarwieniami? Sprawdź poradę specjalisty

Unikatowy kolor indygo

Tym, co wyróżnia kosmetyki z linii Davines Heart of Glass, jest ich efektowny, niebieski kolor. Wiele produktów przeznaczonych dla blond włosów ma kolor fioletowy, dlatego linia Davines do włosów blond jest unikatowa na rynku kosmetycznym.

Niebieski kolor produktom do włosów nadaje ekstrakt pozyskiwany z owoców Jagua, które uprawiane są w Kolumbii. Błękitny odcień owoców Jagua powoduje, że produkty Davines Heart of Glass są idealnie dopasowane zarówno do chłodniejszych, jak i cieplejszych odcieni blondu. Dzięki temu można uzyskać efekt pięknego rozświetlenia włosów bez efektu przesycenia, dlatego można bezpiecznie korzystać z nich podczas każdego mycia.

Optymalna pielęgnacja włosów blond

Kosmetyk do włosów blond Davines zawierają specjalny kompleks Fortifying Botanical Shield, który tworzy ochronną tarczę i zabezpiecza włosy przed szkodliwym wpływem czynników zewnętrznych.

Wykorzystują one także opatentowaną przez Davines mieszankę molekuł Biacidic Bond Complex, których zadaniem jest wzmocnienie włosów i zapobieganie ich uszkodzeniom.

Poza wyciągiem z owoców Jagua produkty z linii Davines Heart of Glass zawierają także inne wyciągi naturalne, między innymi wyciąg z baobabu, który pomaga w rozczesywaniu włosów, odżywia je i wzmacnia.

Dodatkowo kosmetyki Davines Heart of Glass pozwalają na odzyskanie naturalnego blasku i witalności włosów, które utraciły swój atrakcyjny wygląd i kondycję na skutek kontaktu z promieniami słonecznymi lub słoną, chlorowaną wodą.

Inne publikacje  Włoskie kosmetyki do włosów - czy warto?

Kosmetyki Davines Hearth of Glass można zakupić w salonach fryzjerskich współpracujących z marką oraz w sklepach stacjonarnych i internetowych oferujących produkty kosmetyczne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *