Modna propozycja na zimę

Untitled-1

W tutejszym okresie zima jest słaba w porównaniu do poprzednich. Temperatura powyżej zera, praktyczny brako padów deszczu czy nawet śniegu. Taka prognoza sprawia, że czujemy zbliżającą się cieplejsze dni. Taka maniera zimy posiada również swoje minusy. Nasze układy są w wyższym stopniu uległe na bakterię oraz wirusy, co sprawia, że warto przygotować się na zdrowe przejście zimy.

Do aktualnej pogody moda musi się dostosować. Założenie gorącego czy kolorystycznie twarzowego płaszcza może nie starczyć. Co warto zakładać, żeby wyglądać jednocześnie szykownie i nie przeziębić się? Oto modna propozycja na zimę.

Modny i rozsądny ubiór

W okresie ciepłej zimy, którą obecnie mamy warto zatroszczyć się o odpowiedni strój bezpieczny na każdą porę dnia. Warto zatem ubierać się na tzw. „cebulkę”. Unikniemy w ten sposób przegrzania, a marznięcia rano czy wieczorem. Z przykrością muszę stwierdzić-ocieplane buty czy grube płaszcze nie będą wygodne w tutejszym sezonie. Warto zainwestować w kurtki termiczne, jakie jednocześnie grzeją jak i posiadają funkcje cyrkulacji powietrza.

Moda kobieca

W tutejszym roku oczywistym szykiem mody są wystylizowane kurtki z brązowymi elementami. W formie długiej jak również do pasa kurtka pozwala mieć wygląd za każdym razem czysty. Na rzecz kobiet, które lubią więcej kolorowych elementów istnieje projekt oparta na modnych domieszkach. Czapki, szale oraz rękawiczki nie musza być czarne by pasować do pozostałych elementów ubioru. Warto zadbać o kreatywny strój, który stanie się niepowtarzalnym i unikalnym znakiem każdej kobiety.

Inne publikacje  Paski do spodni, które warto znać

Moda męska

Jakie propozycje dla Panów? W tym roku przeciw elegancji w postaci płaszcza staje sportowy szyk. Kolorowe kurtki wprost ze stoków narciarskich stały się weną do modnego trendu w miastach. Są one pragmatyczne i pasują do każdej okazji.

Kolory

Kolorowe stroje to nie tylko szyk mody to również sposób na rozwiązanie dotychczasowego problemu związanego z generalnie panującą depresją zimą. Dzięki czerwieni, zieleni czy elementach czerwonych mamy szanse na weselsze, pozytywniejsze przejście zimy.