Bransoletki do zielonej sukienki

Bransoletki to jeden z najbardziej popularnych elementów kobiecej biżuterii. Noszone są o każdej porze roku, choć ich pełna ekspozycja możliwa jest w miesiącach letnich, gdy wierzchnie odzienie jest lekkie i brak jest rękawiczek. Bransoletkę, podobnie jak wisiorek czy kolczyki, należy odpowiednio dobrać do kreacji, w przeciwnym razie zamiast być ozdobą, może okazać się przykrym mankamentem, który popsuje urok całości. Dla wielu osób najbardziej problematyczne są suknie w kolorze zieleni. Jakie bransoletki będą do nich pasować?

Zielona sukienka na każdą okazję

Wiele osób uwielbia kolor zielony. Kreacje w tym odcieniu pasują osobom o różnym typie urody – zarówno blondynkom, jak i brunetkom. Jednak najpiękniej w zielonych sukniach prezentują się kobiety o intensywnych rudych włosach, które mocno kontrastują z zielenią sukienki. Przy doborze biżuterii do zielonych kreacji należy zachować szczególną ostrożność. Warto pod uwagę wziąć głębię koloru, bo jak wiadomo – zielony zielonemu nie równy. Inne bransoletki będą pasowały do zieleni głębokiej, a inne do zieleni butelkowej.

Jakie bransoletki są obecnie modne?

Do zielonej sukienki można wybrać różne rodzaje bransoletek, choć zawsze warto postawić na modne i sprawdzone rozwiązania. Należą do nich z całą pewnością srebrne łańcuszki. Mają tę przewagę nad innymi bransoletkami, że są całkowicie uniwersalne. Pasują do każdej kreacji i na każdą okazję – można więc na ten wybór postawić w ciemno. Bransoletki damskie na rękę, które wykonane są ze srebrnego łańcuszka mają jeszcze jedną zaletę – są regulowane, pasować zatem będą zarówno na bardzo chudą, jak i nieco pulchniejszą rękę.

Inne publikacje  Dlaczego warto brać kwas foliowy w ciąży?

Zobacz: https://mokobelle.com/pl/bizuteria/bransoletki/

Bransoletki z kamieniami ozdobnymi

Jeżeli ktoś chce ubrać do zielonej sukienki bransoletkę z kamieniami ozdobnymi, to musi wykazać się zwiększoną czujnością, gdyż nie każde rozwiązanie będzie idealnie ze sobą współgrało. Do zielonego pasują kamienie w odcieniach naturalnych – brązy oraz beże. Na zasadzie kontrastu można także próbować dopasować kamienie o intensywnej, czerwonej barwie. Jakie propozycje sprawdzą się najlepiej w tym przypadku? Kwarc, opal oraz bursztyn – warto na to postawić wybierając kamienie szlachetne do kreacji w kolorze zieleni.

Jaka bransoletka na jaką okazję?

Jak na wstępie wspomniano, zielone sukienki pasują na różne okazje. W zależności od kroju, taką sukienkę można ubrać zarówno na piknik na łące, jak i na wyjście do teatru. Oczywiście te dwie okoliczności różnić się będą biżuterią. Na łąkę nikt nie ubierze złotej kolii czy też wysadzanej kamieniami bransoletki. Zdecydowanie lepszym rozwiązaniem na taką okazję będzie bransoletka ze sznurka. Takie bransoletki nie są dosyć drogie, a ich design jest nowoczesny. Pasują do różnych ubrań, więc z powodzeniem można założyć je jako uzupełnienie jeansów, jak i zielonej sukienki. Dobierając bransoletkę nie można zapomnieć także o wyborze odpowiednich kolczyków, które będą dobre na każdą okazję.

Inne publikacje  Dlaczego warto brać kwas foliowy w ciąży?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *